PROJEKTY Erasmus+ 2celý článek

"Youth Olympic Games in European Schools"

S politováním oznamujeme, že z důvodu ukončení spolupráce ze strany školy UK, která měla úlohu koordinátorů v celém projektu, byly veškeré činnosti ze strany národních agentur pozastaveny a projekt předčasně ukončen k datu 11. října 2018.

Transnational meeting - Londýn

16. 2. 2017 - 19. 2. 2017

V únoru 2017 proběhl v Londýně úvodní třídenní transnational meeting koordinátorů, jehož prvotním úkolem bylo navázání kontaktu, dojednání podmínek týdenních výjezdů žáků jednotlivých partnerských škol a určení vítězného loga projektu. Byly vytýčeny trvalé úkoly jednotlivých škol a byl stanoven přesný termín první společné mobility od 2. května 2017 do 9. května 2017 v Turecku (Antalya).

Gymnázium v Londýně reprezentovali Mgr. Iva Vrbová (koordinátor projektu) a Mgr. Michal Ledwoń (jazykový koordinátor projektu).

Transnational meeting zdokumentovala také Ionela Flood z Regent College:

Zpět na seznam aktualit Zpět na seznam aktualit