PROJEKTY Erasmus+ 3celý článek

"Youth Olympic Games in European Schools"

S politováním oznamujeme, že z důvodu ukončení spolupráce ze strany školy UK, která měla úlohu koordinátorů v celém projektu, byly veškeré činnosti ze strany národních agentur pozastaveny a projekt předčasně ukončen k datu 11. října 2018.

Logo projektu

prosinec 2016 - únor 2017

Od prosince 2016 do února 2017 pracovali žáci gymnázia na návrhu loga projektu. Práce probíhaly souběžně ve dvou skupinách - výtvarná sekce tvořila pod vedením Mgr. Miroslavy Řehůřkové a ICT sekce pod vedením Mgr. Henrika Szotkowského. Před prvním setkáním v Londýně jsme 3 vítězné práce žáků gymnázia Anety Bazgierové (6.X), Martina Neumanna (6.X) a Jakuba Charvota (4.X) odeslali koordinátorům projektu z Regent College a doufali, že se podaří vyhrát cenu nejvyšší. Posuďte sami, zda se vám loga líbí!

Zpět na seznam aktualit Zpět na seznam aktualit