PROJEKTY Erasmus+ celý článek

"Youth Olympic Games in European Schools"

S politováním oznamujeme, že z důvodu ukončení spolupráce ze strany školy UK, která měla úlohu koordinátorů v celém projektu, byly veškeré činnosti ze strany národních agentur pozastaveny a projekt předčasně ukončen k datu 11. října 2018.

Ve středu 22. listopadu 2017 proběhlo v aule gymnázia školení budoucích dobrovolníků organizací ADRA.

37 studentů se zapojí do bezplatné dobrovolnické činnosti v zařízeních pro seniory, opuštěné děti a nemocné. Konkrétně se jedná o Nový domov v Karviné, Domov Benjamín, zařízení Heřmánek a sociální oddělení Nemocnice s poliklinikou v Karviné Ráji.

Velmi nás těší, že naši studenti ve svém volném čase zvládají kromě svých časově náročných koníčků myslet také na druhé.

Mgr. Zuzana Kardošová

Zpět na seznam aktualit Zpět na seznam aktualit