PROJEKTY Erasmus+ celý článek

"Youth Olympic Games in European Schools"

S politováním oznamujeme, že z důvodu ukončení spolupráce ze strany školy UK, která měla úlohu koordinátorů v celém projektu, byly veškeré činnosti ze strany národních agentur pozastaveny a projekt předčasně ukončen k datu 11. října 2018.

Bingo baví všechny bez rozdílu věku!

Ve středu 16.5. jsme společně s některými žáky z primy zavítali do Nového domova, abychom pomohli s organizací společenské hry bingo. Byli jsme nápomocni nejenom při hledání správných čísel na kartičkách, ale také jako nosiči bedýnky při losování míčků s čísly.
Po bingu jeden z našich žáků seniorům zazpíval písničku Cesta od skupiny Kryštof, se kterou následujícího dne získal 2. místo v soutěži Karvinský talent 2018. Setkání bylo velmi milé. Udělalo radost nám a snad potěšilo i seniory.

Mgr. Veronika Čadová

Zpět na seznam aktualit Zpět na seznam aktualit