PROJEKTY Globe celý článek

Vítejte na stránkách našeho ekologického kroužku

Byli jsme na GLOBE games | 5.6.2016 Zpět na seznam aktualit Globe

Letos poprvé se zástupci našeho GLOBEtýmu zúčastnili konference GLOBE games, která se k naší nemalé radosti konala právě v Karviné.

Ve dnech 2. - 4. 6. 2016 hostila Karviná 19. ročník mezinárodní studentské vědecké konference GLOBE games. Tato akce byla vyvrcholením celoroční studentské badatelské práce škol zapojených do tohoto programu. Konference se zúčastnil i GLOBE tým Gymnázia Karviná ve složení Michaela Matejková, Michaela Krzyžanková, Jakub Knispel a Jakub Hodulík. Na odborné konferenci jsme se prezentovali projektem zaměřeným na znečištění vody v potoce Mlýnka. Na badatelském jarmarku na náměstí TGM jsme pak představili pěstování masožravých rostlin. Již nyní se začínáme připravovat na příští ročník, který se uskuteční v Moravských Budějovicích. Krátkou dokumentaci našeho výzkumu i prezentace na GLOBE games můžete zhlédnout ve fotogalerii.

Náš GLOBE tým během slavnostního zahájení v OD Družba

Svět je náš !

Během prezentace na konferenci

Badatelský jarmark na náměstí TGM