›  PROJEKTY  ›  Spaces for learning

SPACES FOR LEARNING

Vlastnosti videoklipu (délka - 01:09, datový tok - 2 Mbps, ozvučení - stereo)
Full version video

Seznam prezentací:

Fotografie z říjnové cesty:

Zástupci Gymnázia v Karviné, Moravskoslezského kraje a Klubu ekologické výchovy České republiky navštívili ve dnech 4. až 8. dubna 2011 v rámci projektu
Spaces for Learning
partnerskou školu Knox Academy v Haddingtonu a Sea Birds Centrum v New Berwick. Na snímku provost (hejtmanka) kraje East Lothian paní Sheena Richardson a ředitel Sea Birds Centrum pan Tom Brock předávají quaich řediteli karvinského gymnázia RNDr. Bohumilu Vévodovi . Za Gymnázium Karviná se partnerského setkání zúčastnili také zástupci učitelů – PhDr. Marcela Rucká a Mgr. Martin Duda.

24. 11. 2010 proběhlo na gymnáziu první setkání zástupců mezinárodního projektu
Spaces for Learning“ – „Místa k učení. Hosté ze Skotska se seznámili s podmínkami výuky přírodovědných předmětů. Prezentace přednesli jak zástupci pedagogů školy, tak i zástupci Klubu ekologické výchovy. Další návštěva skotských kolegů je plánována na únor 2012.

Partneři projektu

Zajímavé odkazy