›  ŠKOLA  ›  Spolek rodičů

Vítejte na stránce Spolku rodičů a přátel školy při Gymnáziu v Karviné

Vážení rodiče, členové spolku,

cílem spolku je přispívat našim dětem zejména materiální pomocí na aktivity, jako jsou soutěže, sportovní akce, exkurze; které nemohou být hrazeny z prostředků školy. Dále z těchto prostředků přispíváme na učební pomůcky, sportovní vybavení, kurzy a jízdné v rámci aktivit konaných školou.

Mimo tuto hlavní činnost spolek pořádá kulturní, společenské a sportovní akce nebo se na nich podílí, např.  stužkovací ples, ples školy apod.

Prostředky na financování výše uvedených činností spolek získává především od Vás rodičů a přátel školy. Zároveň oslovujeme s žádostmi o poskytnutí sponzorských darů subjekty soukromého sektoru, které působí v našem regionu.

Roční členský příspěvek činí 500 Kč. Výše příspěvku byla schválena na členské schůzi SRPŠ dne 1. 11. 2022.

Mgr. Simona Kiselová

Předsedkyně

Spolek rodičů a přátel školy při Gymnáziu v Karviné

Předseda