ŠKOLA Spolek rodičů

Vítejte na stránce Spolku rodičů a přátel školy při gymnáziu v Karviné

Jaký byl ples Spolku rodičů a přátel školy při gymnáziu v Karviné?

 

V sobotu 25. února 2017 se konal již 4. společenský ples pořádaný Spolkem rodičů a přátel školy při gymnáziu v Karviné v nově zrekonstruovaných prostorech Společenského domu Lázní Darkov.

Ples slavnostně zahájil ředitel školy RNDr. Bohumil Vévoda a předsedkyně pořádajícího spolku Ing. Libuše Krupková.

Bohatý program odstartoval, jak jinak, než předtančením  páru  Tomáš Waloszek a Michaela Martynková. Další kulturní vložkou bylo krásně znějící vystoupení dívek z pěveckého sboru  Permoník a diváci určitě ocenili akrobatické variace dvojice Acro-dancers z Třince. A protože, jaký by byl ples bez hudby, celý večer hrála k tanci a poslechu známá skupina Smolaři. Před půlnocí kulminovala zábava vyhlášením kotilionového krále plesu (se sladkou odměnou) a tradiční bohatou tombolou. Celý večer by také neměl "šmrnc" bez šaramantního doprovodu, který doplnila o pěvecké vystoupení Izabela Kapiasová.

Tradiční vyhlášená kuchyně Lázní Darkov byla obohacena "domácími koláči a jednohubkami " z kuchyně školní jídelny, za což patří dík celému kolektivu. 

Na závěr je třeba konstatovat, že školní ples by se nemohl konat bez velkého úsilí vedení Spolku rodičů a přátel školy při gymnáziu v Karviné, vedení školy, přispění řady sponzorů do tomboly, zde je nutno ocenit i zapojení některých tříd gymnázia, zejména Primy, a dalších známých a neznámých pomocníků. Všem bych ráda jako předsedkyně spolku vyslovila svůj upřímný dík.

A jsme-li na samém závěru, tak předběžné info pro všechny, jimž se ples líbil (a dle kuolárních informací jich nebylo málo) - poznačte si datum za jeden rok a o den méně - 24. února 2018.

Bude mi potěšením se s Vámi opět setkat.

 

 

 

Ing. Libuše Krupková, MPA

předsedkyně

Spolek rodičů a přátel školy při gymnáziu v Karviné

 

 

  Předseda výboru spolku

  Ing. Libuše Krupková, MPA

   

  Místopředseda výboru

  Mgr. Emil Horký, Ph.D.

   

  Členové výboru

  Vladimíra Hladká

   Sylvia Crhová

   RNDr. Mgr. Bc. Bohumil Vévoda

   

  Předseda kontrolní komise

   Ing. Zuzana Šalagová

  Členové kontrolní komise

  Ing. Richard Maňásek

  Mgr. Monika Brzá

  Své náměty, žádosti a připomínky můžete mimo jiné posílat na adresu: kancelar@gym-karvina.cz

  Dokumenty ke stažení:

         

   

   

  WEBdesign: David Nepožitek .:|:. WEBmaster: Henrik Szotkowski