ŠKOLA Spolek rodičů

Vítejte na stránce Spolku rodičů a přátel školy při gymnáziu v Karviné

Jaký byl ples Spolku rodičů a přátel školy při gymnáziu v Karviné?

V sobotu 25. února 2017 se konal již 4. společenský ples pořádaný Spolkem rodičů a přátel školy při gymnáziu v Karviné v nově zrekonstruovaných prostorech Společenského domu Lázní Darkov.

Ples slavnostně zahájil ředitel školy RNDr. Bohumil Vévoda a předsedkyně pořádajícího spolku Ing. Libuše Krupková.

Bohatý program odstartoval, jak jinak, než předtančením  páru  Tomáš Waloszek a Michaela Martynková. Další kulturní vložkou bylo krásně znějící vystoupení dívek z pěveckého sboru  Permoník a diváci určitě ocenili akrobatické variace dvojice Acro-dancers z Třince. A protože, jaký by byl ples bez hudby, celý večer hrála k tanci a poslechu známá skupina Smolaři. Před půlnocí kulminovala zábava vyhlášením kotilionového krále plesu (se sladkou odměnou) a tradiční bohatou tombolou. Celý večer by také neměl "šmrnc" bez šaramantního doprovodu, který doplnila o pěvecké vystoupení Izabela Kapiasová.

Tradiční vyhlášená kuchyně Lázní Darkov byla obohacena "domácími koláči a jednohubkami " z kuchyně školní jídelny, za což patří dík celému kolektivu.

Na závěr je třeba konstatovat, že školní ples by se nemohl konat bez velkého úsilí vedení Spolku rodičů a přátel školy při gymnáziu v Karviné, vedení školy, přispění řady sponzorů do tomboly, zde je nutno ocenit i zapojení některých tříd gymnázia, zejména Primy, a dalších známých a neznámých pomocníků. Všem bych ráda jako předsedkyně spolku vyslovila svůj upřímný dík.

A jsme-li na samém závěru, tak předběžné info pro všechny, jimž se ples líbil (a dle kuolárních informací jich nebylo málo) - poznačte si datum za jeden rok a o den méně - 24. února 2018.

Bude mi potěšením se s Vámi opět setkat.

Ing. Libuše Krupková, MPA

předsedkyně

Spolek rodičů a přátel školy při gymnáziu v Karviné

Předseda výboru spolku