Suplování:   Pondělí 21.5.2018

datum výpisu: 18.5.2018 (14:56)

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

2.B

Absc

     

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.A

Absc

Absc

Absc

Absc

 

Absc

Absc

Absc

Absc

AULA

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

FY U

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

FY L

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

CHL

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

IVT1

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

IVT2

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

JA3

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

JAZL

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Změny v rozvrzích učitelů:

Bochenková Jana

před 1. hodinou dohled 2.p+ 3. patro

 

Drábová Radka

před 5. hodinou dohled 1.patro

 

Ledwoń Michal

před 4. hodinou dohled 1.patro

 

Pieczonka Alan

před 5. hodinou dohled přízemí

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

2.hod

G

 

(1.A)

supluje

Foksová Milena

(Drá)

 

3.hod

Čj

 

(hv1)

navíc

Drábová Radka

 
 

4.hod

Bi

 

(1.A)

změna

Kardošová Zuzana

 
 

5.hod

VV

 

(1.A)

supluje

Řehůřková Miloslava

(Pieá)

1.B

3.hod

Bi

 

(1.B)

změna

Kardošová Zuzana

 
 

4.hod

Aj

aj1

(1.B)

změna

Ledwoń Michal

 
 

4.hod

Aj

aj2

(1.B)

spojí

Ledwoń Michal

(Marc)

 

5.hod

Bi

 

(1.B)

supluje

Kardošová Zuzana

(Adac)

1.X

2.hod

Bi

 

(1.X)

změna

Kardošová Zuzana

 
 

3.hod

Fy

 

(1.X)

supluje

Bochenková Jana

(Gajd)

2.X

2.hod

VV

 

(VV1)

navíc

Řehůřková Miloslava

 
 

3.hod

Nj

 

(2.X)

supluje

Kučera Miloš

(Hov)

3.X

1.hod

M

 

(3.X)

supluje

Řehůřková Miloslava

(Div)

 

2.hod

Ze

 

(GEO)

supluje

Rewenda Jakub

(Bros)

 

3.hod

Ch

aj1

(3.X)

spojí

Kleslová Kateřina

(Marc)

 

3.hod

Ch

aj2

(3.X)

supluje

Kleslová Kateřina

(Ruc)

 

4.hod

Nj

šj

(3.X)

spojí

Foksová Milena

(Čad)

 

4.hod

Nj

nj

(3.X)

změna

Foksová Milena

 

4.X

1.hod

Nj

fj

(4.X)

spojí

Foksová Milena

(Drá)

 

4.hod

Ch

 

(4.X)

navíc

Folta Jiří

 

5.X

1.hod

Fy

 

(5.X)

supluje

Bochenková Jana

(Adam)

 

2.hod

Ch

 

(5.X)

navíc

Kleslová Kateřina

 
 

3.hod

Fy

 

(5.X)

přesun <<

Pieczonka Alan

z 18.5. (Pá) 6.hod

2.A

1.hod

Aj

aj1

(2.A)

spojí

Ledwoń Michal

(Marc)

 

1.hod

Aj

aj2

(2.A)

změna

Ledwoń Michal

 
 

2.hod

Šj

 

(2.A)

supluje

Adamczyk Petra

(Gajd)

 

3.hod

M

 

(2.A)

supluje

Vrbová Iva

(Div)

 

5.hod

G

Chl

(2.A)

spojí

Rewenda Jakub

(Klu)

 

5.hod

G

Dív

(2.A)

změna

Rewenda Jakub

 

2.B

1.hod

IVTv

aj1

(2.B)

spojí

Szotkowski Henrik

(Mull)

 

1.hod

IVTv

aj2

(2.B)

změna

Szotkowski Henrik

 
 

2.hod

Aj

aj2

(2.B)

supluje

Rucká Marcela

(Led)

 

2.hod

Aj

aj1

(2.B)

spojí

Rucká Marcela

(Szo)

 

3.hod

Nj

šj

(2.B)

spojí

Foksová Milena

(Adac)

6.X

1.hod

Šj

nj

(6.X)

spojí

Adamczyk Petra

(Nakl)

 

2.hod

 

(2.X)

supluje

Čadová Veronika

(Has)

 

3.hod

Aj

aj2

(6.X)

spojí

Müllerová Dana

(Szo)

 

4.hod

IVTv

 

(6.X)

supluje

Szotkowski Henrik

(Hov)

 

5.hod

Ch

 

(6.X)

změna

Kleslová Kateřina

 

3.A

3.hod

M

 

(1.A)

supluje

Řehůřková Miloslava

(Has)

 

4.hod

Aj

 

(3.A)

supluje

Müllerová Dana

(Gajd)

3.B

2.hod

Fy

aj1

(3.B)

supluje

Bochenková Jana

(Brod)

 

2.hod

Fy

aj2

(3.B)

spojí

Bochenková Jana

(Nakl)

7.X

2.hod

M

 

(7.X)

supluje

Pieczonka Alan

(Hov)

 

3.hod

Čj

 

(TV1)

supluje

Létalová Hana

(Brza)

 

 

Suplování:   Úterý 22.5.2018

datum výpisu: 18.5.2018 (14:56)

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

2.B

Absc

Absc

Absc

 

Absc

 

Absc

Absc

Absc

3.A

Absc

Absc

Absc

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

AULA

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

FY U

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

FY L

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

CHL

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

IVT1

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

IVT2

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

JA3

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

JAZL

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Změny v rozvrzích učitelů:

Brzóska Martin

před 4. hodinou dohled 1.patro

 

Pieczonka Alan

před 2., 3., 4. hodinou dohled přízemí

 

Rewenda Jakub

před 1. hodinou dohled 2.p+ 3. patro

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

G

Dív

(1.X)

změna

Helešicová Alena

 
 

1.hod

G

Chl

(1.X)

spojí

Helešicová Alena

(Klu)

 

2.hod

IVT

 

(1.A)

supluje

Holzbauer David

(Pieá)

1.B

2.hod

Čj

 

(1.B)

navíc

Adamczyk Petra

 
 

3.hod

IVT

aj1

(1.B)

změna

Holzbauer David

 
 

3.hod

IVT

aj2

(1.B)

spojí

Holzbauer David

(Marc)

1.X

2.hod

VV

aj2

(1.X)

supluje

Řehůřková Miloslava

(Adam)

 

2.hod

VV

aj1

(1.X)

spojí

Řehůřková Miloslava

(Mull)

 

3.hod

Ze

 

(1.X)

supluje

Rewenda Jakub

(Div)

 

4.hod

Aj

 

(1.X)

supluje

Müllerová Dana

(Gajd)

2.X

1.hod

TV

 

(2.X)

navíc

Rewenda Jakub

 
 

2.hod

TV

 

(TV3)

navíc

Rewenda Jakub

 
 

3.hod

 

(2.X)

supluje

Hasan Natalia

(Drá)

 

4.hod

Nj

aj2

(JA 2)

supluje

Kučera Miloš

(Brod)

3.X

1.hod

VV

 

(3.X)

supluje

Řehůřková Miloslava

(Div)

 

3.hod

Nj

šj

(3.X)

spojí

Foksová Milena

(Čad)

 

4.hod

Ch

 

(BI 1)

supluje

Kleslová Kateřina

(Duda)

4.X

1.hod

Ch

 

(4.X)

navíc

Folta Jiří

 
 

2.hod

Bi

 

(BI 1)

supluje

Kardošová Zuzana

(Duda)

 

3.hod

VV

aj1

(4.X)

spojí

Řehůřková Miloslava

(Leto)

 

3.hod

VV

aj2

(4.X)

změna

Řehůřková Miloslava

 

5.X

1.hod

Bi

aj2

(5.X)

supluje

Kleslová Kateřina

(Led)

 

2.hod

Fy

 

(5.X)

supluje

Pieczonka Alan

(Bros)

2.A

1.hod

IVT

 

(2.A)

supluje

Holzbauer David

(Pieá)

 

3.hod

SV

 

(2.A)

supluje

Brzá Monika

(Klu)

 

5.hod

Ch

 

(2.A)

supluje

Kleslová Kateřina

(Brod)

2.B

3.hod

aj1

(2.B)

spojí

Brzóska Martin

(Mull)

 

3.hod

aj2

(2.B)

supluje

Brzóska Martin

(Led)

 

5.hod

Nj

šj

(2.B)

spojí

Foksová Milena

(Adac)

6.X

2.hod

G

 

(6.X)

supluje

Helešicová Alena

(Div)

 

3.hod

Ch

šj

(6.X)

spojí

Kleslová Kateřina

(Adac)

 

3.hod

Ch

nj

(6.X)

supluje

Kleslová Kateřina

(Nakl)

 

4.hod

SV

 

(6.X)

supluje

Brzá Monika

(Hov)

 

5.hod

SV

aj2

(6.X)

supluje

Čadová Veronika

(Marc)

 

5.hod

SV

aj1

(6.X)

spojí

Čadová Veronika

(Szo)

3.A

3.hod

M

aj1

(3.A)

spojí

Pieczonka Alan

(Brod)

 

3.hod

M

aj2

(3.A)

supluje

Pieczonka Alan

(Ruc)

 

4.hod

Ch

 

(GEO)

supluje

Folta Jiří

(Bros)

3.B

2.hod

M

aj2

(3.B)

supluje

Bochenková Jana

(Marc)

 

2.hod

M

aj1

(3.B)

spojí

Bochenková Jana

(Nakl)

7.X

2.hod

Aj

 

(7.X)

supluje

Rucká Marcela

(Gajd)

 

3.hod

Bi

fj

(BI 1)

spojí

Kardošová Zuzana

(Pieá)

 

3.hod

Bi

nj

(BI 1)

změna

Kardošová Zuzana

 
 

4.hod

Bi

fj

(BI 2)

spojí

Kardošová Zuzana

(Pieá)

 

 

Suplování:   Středa 23.5.2018

datum výpisu: 18.5.2018 (14:56)

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

2.B

Absc

Absc

Absc

Absc

 

Absc

Absc

Absc

Absc

3.A

Absc

Absc

Absc

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

AULA

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

FY U

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

FY L

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

CHL

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

IVT1

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

IVT2

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

JA3

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

JAZL

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Změny v rozvrzích učitelů:

Čadová Veronika

před 1. hodinou dohled 1.patro

 

Hasan Natalia

před 3. hodinou dohled 2.p+ 3. patro

 

Ledwoń Michal

před 2. hodinou dohled 2.p+ 3. patro

 

Pieczonka Alan

před 2. hodinou dohled přízemí

 
 

před 1. hodinou dohled 2.p+ 3. patro

 

Szotkowski Henrik

před 2. hodinou dohled 1.patro

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

Fy

 

(1.A)

supluje

Pieczonka Alan

(Fol)

 

2.hod

Ch

 

(1.A)

supluje

Folta Jiří

(Drá)

 

3.hod

IVT

 

(1.A)

supluje

Holzbauer David

(Pieá)

 

4.hod

Fy

aj1

(1.A)

supluje

Pieczonka Alan

(Brod)

 

4.hod

Fy

aj2

(1.A)

spojí

Pieczonka Alan

(Leto)

1.B

1.hod

G

 

(1.B)

navíc

Rewenda Jakub

 
 

3.hod

 

(1.B)

supluje

Brzóska Martin

(Vrbo)

 

4.hod

Ch

aj1

(1.B)

změna

Folta Jiří

 
 

4.hod

Ch

aj2

(1.B)

spojí

Folta Jiří

(Szo)

 

5.hod

Fy

aj1

(1.A)

spojí

Szotkowski Henrik

(Fol)

 

5.hod

Fy

aj2

(1.A)

změna

Szotkowski Henrik

 

1.X

1.hod

OV

 

(1.X)

supluje

Brzá Monika

(Div)

 

2.hod

Čj

 

(1.X)

supluje

Létalová Hana

(Gajd)

 

3.hod

VV

 

(1.X)

supluje

Řehůřková Miloslava

(Čad)

 

4.hod

Čj

aj2

(1.X)

supluje

Drábová Radka

(Adam)

 

4.hod

Čj

aj1

(1.X)

spojí

Drábová Radka

(Léta)

2.X

1.hod

 

(2.X)

supluje

Hasan Natalia

(Hov)

 

2.hod

Ze

aj2

(2.X)

supluje

Rewenda Jakub

(Brod)

 

2.hod

Ze

aj1

(2.X)

spojí

Rewenda Jakub

(Mull)

3.X

1.hod

IVT

 

(3.X)

supluje

Holzbauer David

(Gajd)

 

2.hod

Nj

 

(3.X)

supluje

Foksová Milena

(Div)

 

3.hod

Aj

aj1

(3.X)

spojí

Rucká Marcela

(Hol)

4.X

2.hod

OV

 

(4.X)

supluje

Brzá Monika

(Pieá)

 

3.hod

G

Chl

(4.X)

spojí

Rewenda Jakub

(Klu)

 

3.hod

G

Dív

(4.X)

změna

Rewenda Jakub

 
 

4.hod

G

Chl

(4.X)

spojí

Rewenda Jakub

(Klu)

 

4.hod

G

Dív

(4.X)

změna

Rewenda Jakub

 

5.X

1.hod

SV

 

(GEO)

supluje

Ledwoń Michal

(Vrbo)

 

2.hod

Rj

nj

(JN)

spojí

Hasan Natalia

(Kuč)

 

4.hod

IVT

aj2

(5.X)

spojí

Holzbauer David

(Led)

 

4.hod

IVT

aj1

(5.X)

změna

Holzbauer David

 
 

5.hod

IVT

aj1

(5.X)

spojí

Holzbauer David

(Leto)

2.A

1.hod

Rj

šj

(2.A)

spojí

Müllerová Dana

(Adac)

 

2.hod

VV

 

(2.A)

supluje

Řehůřková Miloslava

(Klu)

 

4.hod

Aj

 

(2.A)

supluje

Rucká Marcela

(Div)

 

5.hod

Aj

aj1

(1.B)

spojí

Ledwoń Michal

(Marc)

2.B

4.hod

G

 

(2.B)

supluje

Helešicová Alena

(Bros)

6.X

2.hod

G

 

(BI 1)

supluje

Helešicová Alena

(Duda)

 

4.hod

Aj

aj2

(6.X)

spojí

Müllerová Dana

(Marc)

 

4.hod

Aj

aj1

(6.X)

změna

Müllerová Dana

 
 

5.hod

SV

 

(BI 1)

supluje

Čadová Veronika

(Adam)

3.A

3.hod

Psv

 

(3.A)

supluje

Kardošová Zuzana

(Gajd)

3.B

3.hod

Aj

aj2

(3.B)

supluje

Szotkowski Henrik

(Marc)

 

3.hod

Aj

aj1

(3.B)

spojí

Szotkowski Henrik

(Nakl)

7.X

2.hod

SV

 

(7.X)

supluje

Kučera Miloš

(Cie)

 

3.hod

G

 

(7.X)

navíc

Foksová Milena

 
 

4.hod

SV

 

(7.X)

supluje

Kučera Miloš

(Hov)

 

 

Suplování:   Čtvrtek 24.5.2018

datum výpisu: 18.5.2018 (14:56)

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

2.B

Absc

       

Absc

Absc

Absc

Absc

3.A

Absc

 

Absc

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

AULA

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

FY U

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

FY L

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

CHL

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

IVT1

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

IVT2

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

JA3

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

JAZL

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Změny v rozvrzích učitelů:

Bochenková Jana

před 3. hodinou dohled 2.p+ 3. patro

 

Brzóska Martin

před 1., 2. hodinou dohled 1.patro

 

Drábová Radka

před 1. hodinou dohled 2.p+ 3. patro

 

Foksová Milena

před 2. hodinou dohled 2.p+ 3. patro

 

Folta Jiří

před 4. hodinou dohled 1.patro

 

Pieczonka Alan

před 4., 5. hodinou dohled přízemí

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

2.hod

Fy

 

(1.A)

navíc

Pieczonka Alan

 
 

3.hod

Fy

aj1

(1.A)

supluje

Pieczonka Alan

(Brod)

 

3.hod

Fy

aj2

(1.A)

spojí

Pieczonka Alan

(Leto)

 

4.hod

Ch

 

(1.A)

supluje

Folta Jiří

(Drá)

1.B

2.hod

Fj

 

(1.B)

navíc

Drábová Radka

 
 

3.hod

M

 

(GEO)

supluje

Holzbauer David

(Vrbo)

 

4.hod

Čj

 

(1.B)

supluje

Létalová Hana

(Adac)

 

5.hod

Aj

aj1

(1.B)

změna

Ledwoń Michal

 
 

5.hod

Aj

aj2

(1.B)

spojí

Ledwoń Michal

(Marc)

1.X

1.hod

Aj

aj2

(1.A)

supluje

Ledwoń Michal

(Leto)

 

1.hod

Aj

aj1

(1.A)

spojí

Ledwoń Michal

(Mull)

 

3.hod

Bi

 

(1.X)

supluje

Kardošová Zuzana

(Div)

 

4.hod

Aj

 

(1.X)

supluje

Müllerová Dana

(Gajd)

2.X

3.hod

Nj

 

(2.X)

supluje

Kučera Miloš

(Hov)

 

4.hod

Bi

aj2

(2.X)

změna

Kardošová Zuzana

 
 

4.hod

Bi

aj1

(2.X)

spojí

Kardošová Zuzana

(Vrbo)

3.X

1.hod

OV

 

(3.X)

supluje

Brzá Monika

(Div)

 

2.hod

VV

 

(3.X)

supluje

Řehůřková Miloslava

(Kle)

 

3.hod

 

(BI 1)

supluje

Hasan Natalia

(Duda)

 

4.hod

VV

aj1

(3.X)

spojí

Řehůřková Miloslava

(Hov)

4.X

1.hod

VV

 

(4.X)

supluje

Řehůřková Miloslava

(Pieá)

 

2.hod

M

 

(4.X)

navíc

Pieczonková Andrea

 
 

4.hod

Ze

 

(BI 1)

supluje

Brzóska Martin

(Duda)

5.X

1.hod

G

 

(GEO)

supluje

Helešicová Alena

(Adam)

 

2.hod

G

 

(GEO)

supluje

Helešicová Alena

(Vrbo)

 

3.hod

SV

 

(5.X)

supluje

Brzá Monika

(Kle)

 

4.hod

IVT

aj2

(5.X)

spojí

Holzbauer David

(Led)

 

4.hod

IVT

aj1

(5.X)

změna

Holzbauer David

 

2.A

1.hod

Bi

 

(BI 1)

supluje

Kardošová Zuzana

(Duda)

 

2.hod

IVT

 

(2.A)

supluje

Holzbauer David

(Div)

 

4.hod

IVTv

 

(2.A)

supluje

Szotkowski Henrik

(Pieá)

 

5.hod

Rj

šj

(2.A)

spojí

Müllerová Dana

(Adac)

2.B

1.hod

G

 

(2.B)

supluje

Rewenda Jakub

(Kle)

 

2.hod

Nj

šj

(2.B)

spojí

Foksová Milena

(Adac)

 

2.hod

Nj

nj

(2.B)

změna

Foksová Milena

 
 

3.hod

G

Dív

(2.B)

změna

Helešicová Alena

 
 

3.hod

G

Chl

(2.B)

spojí

Helešicová Alena

(Rew)

 

4.hod

Fy

 

(2.B)

navíc

Pieczonka Alan

 

6.X

1.hod

 

(6.X)

supluje

Hasan Natalia

(Hov)

 

2.hod

IVTv

aj1

(6.X)

spojí

Szotkowski Henrik

(Mull)

 

3.hod

IVTv

aj2

(6.X)

spojí

Szotkowski Henrik

(Marc)

 

3.hod

IVTv

aj1

(6.X)

změna

Szotkowski Henrik

 
 

5.hod

Čj

 

(6.X)

supluje

Adámková Kamila

(Div)

3.A

1.hod

M

aj2

(3.A)

spojí

Pieczonka Alan

(Fol)

 

1.hod

M

aj1

(3.A)

supluje

Pieczonka Alan

(Vrbo)

 

2.hod

SV

 

(BI 1)

supluje

Brzá Monika

(Fol)

 

3.hod

Aj

 

(3.A)

supluje

Rucká Marcela

(Fol)

3.B

1.hod

SV

 

(3.B)

navíc

Čadová Veronika

 
 

2.hod

SV

 

(3.B)

supluje

Čadová Veronika

(Boch)

 

3.hod

Fy

 

(3.B)

supluje

Bochenková Jana

(Bros)

 

4.hod

G

 

(3.B)

supluje

Rewenda Jakub

(Kle)

7.X

1.hod

G

 

(7.X)

navíc

Foksová Milena

 
 

2.hod

Bi

 

(7.X)

supluje

Kardošová Zuzana

(Ruc)

 

3.hod

Fj

nj

(JFR)

spojí

Drábová Radka

(Fok)

 

4.hod

Aj

 

(7.X)

supluje

Rucká Marcela

(Čad)

 

 

Suplování:   Pátek 25.5.2018

datum výpisu: 18.5.2018 (14:56)

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

2.B

Absc

Absc

   

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.A

Absc

 

Absc

   

Absc

Absc

Absc

Absc

AULA

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

FY U

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

FY L

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

CHL

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

IVT1

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

IVT2

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

JA3

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

JAZL

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Změny v rozvrzích učitelů:

Adámková Kamila

před 3. hodinou dohled 1.patro

 

Bochenková Jana

před 2. hodinou dohled 1.patro

 

Gajdošíková Drahomíra

před 3. hodinou dohled 2.p+ 3. patro

 

Kleslová Kateřina

před 4., 5. hodinou dohled 2.p+ 3. patro

 

Kučera Miloš

před 3. hodinou dohled přízemí

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

Bi

 

(1.A)

supluje

Kardošová Zuzana

(Pieá)

 

2.hod

Aj

aj1

(1.A)

změna

Brodová Pavla

 
 

2.hod

Aj

aj2

(1.A)

spojí

Brodová Pavla

(Leto)

 

3.hod

Ch

aj2

(1.A)

změna

Folta Jiří

 
 

3.hod

Ch

aj1

(1.A)

spojí

Folta Jiří

(Piec)

 

4.hod

Ch

aj2

(1.X)

změna

Folta Jiří

 
 

4.hod

Ch

aj1

(1.X)

spojí

Folta Jiří

(Piec)

1.B

1.hod

Fy

aj1

(1.B)

změna

Szotkowski Henrik

(Hol)

 

1.hod

Fy

aj2

(1.B)

spojí

Szotkowski Henrik

(Marc)

 

2.hod

Ch

 

(GEO)

supluje

Kleslová Kateřina

(Vrbo)

 

4.hod

IVT

aj2

(1.B)

změna

Holzbauer David

 
 

4.hod

IVT

aj1

(1.B)

spojí

Holzbauer David

(Led)

1.X

1.hod

Aj

aj2

(1.X)

spojí

Müllerová Dana

(Leto)

 

1.hod

Aj

aj1

(1.X)

změna

Müllerová Dana

 
 

4.hod

Ze

Dív

(hv1)

spojí

Rewenda Jakub

(Heš)

 

4.hod

Ze

Chl

(hv1)

změna

Rewenda Jakub

 

2.X

1.hod

Čj

 

(2.X)

supluje

Drábová Radka

(Hov)

 

2.hod

Nj

 

(2.X)

supluje

Kučera Miloš

(Has)

 

4.hod

Fj

 

(1.A)

supluje

Drábová Radka

(Kard)

3.X

3.hod

Ch

aj1

(3.X)

supluje

Kleslová Kateřina

(Marc)

 

3.hod

Ch

aj2

(3.X)

spojí

Kleslová Kateřina

(Hol)

 

4.hod

Ze

 

(2.X)

supluje

Helešicová Alena

(Has)

4.X

1.hod

Ze

   

supluje

Brzóska Martin

(Has)

 

3.hod

Ze

 

(4.X)

supluje

Rewenda Jakub

(Boch)

5.X

1.hod

G

 

(5.X)

navíc

Helešicová Alena

 
 

2.hod

 

(BI 1)

supluje

Brzóska Martin

(Adam)

 

3.hod

HV

 

(5.X)

supluje

Létalová Hana

(Vrbo)

2.A

2.hod

Aj

aj2

(2.A)

změna

Ledwoń Michal

 
 

2.hod

Aj

aj1

(2.A)

spojí

Ledwoń Michal

(Hol)

 

4.hod

M

 

(2.A)

navíc

Divišová Sylva

 
 

5.hod

IVTv

aj1

(2.A)

spojí

Szotkowski Henrik

(Marc)

 

5.hod

IVTv

aj2

(2.A)

změna

Szotkowski Henrik

 

2.B

1.hod

Ch

Hv

(hv1)

supluje

Folta Jiří

(Léta)

 

1.hod

Ch

Vv

(hv1)

spojí

Folta Jiří

(Řeh)

 

2.hod

Ch

aj1

(2.B)

supluje

Folta Jiří

(Mull)

 

2.hod

Ch

aj2

(2.B)

spojí

Folta Jiří

(Szo)

 

3.hod

Aj

aj2

(2.B)

změna

Ledwoń Michal

 
 

3.hod

Aj

aj1

(2.B)

spojí

Ledwoń Michal

(Szo)

 

4.hod

Čj

 

(BI 1)

supluje

Létalová Hana

(Vrbo)

6.X

1.hod

Ch

nj

(6.X)

spojí

Kleslová Kateřina

(Duda)

 

1.hod

Ch

šj

(6.X)

změna

Kleslová Kateřina

 
 

2.hod

G

nj

(6.X)

supluje

Helešicová Alena

(Duda)

 

2.hod

G

šj

(6.X)

spojí

Helešicová Alena

(Kle)

 

4.hod

Aj

 

(6.X)

supluje

Müllerová Dana

(Hov)

3.A

1.hod

Aj

 

(3.A)

supluje

Brodová Pavla

(Piec)

 

3.hod

SV

 

(3.A)

supluje

Čadová Veronika

(Bros)

 

4.hod

Aj

 

(3.A)

supluje

Brodová Pavla

(Gajd)

3.B

1.hod

M

 

(BI 1)

supluje

Bochenková Jana

(Adam)

 

2.hod

M

 

(3.B)

supluje

Rewenda Jakub

(Boch)

 

3.hod

Aj

aj2

(3.B)

spojí

Brodová Pavla

(Nakl)

 

4.hod

M

 

(GEO)

supluje

Bochenková Jana

(Bros)

 

5.hod

Fy

fy1

(3.B)

změna

Bochenková Jana

 
 

5.hod

Fy

fy2

(3.B)

spojí

Bochenková Jana

(Duda)

7.X

2.hod

Bi

 

(7.X)

supluje

Kardošová Zuzana

(Hov)

 

3.hod

SV

 

(7.X)

supluje

Brzá Monika

(Gajd)

 

4.hod

SV

 

(7.X)

supluje

Čadová Veronika

(Pieá)

 

Zpracováno v systému Bakaláři