Suplování:   Středa 23.1.2019

datum výpisu: 23.1.2019 (8:20)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

1.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Folta Jiří

..

..

-

..

..

-

-

-

-

Helešicová Alena

..

..

..

Léta

-

Rew

Rew

-

-

Klupa Jiří

..

..

..

Léta

-

-

-

-

-

Neugebauerová Olga

             

..

..

Pieczonka Alan

-

-

Vrbo

-

..

Kle

Kle

-

-

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

AULA

             

Absc

Absc

Změny v rozvrzích učitelů:

Bochenková Jana

2.hod

odpadá

M

1.A

 

Obecná absence třídy

Brodová Pavla

4.hod

odpadá

Aj

1.A (aj2)

 

Obecná absence třídy

Brzóska Martin

0.hod

přesun >>

G

3.B

 

na 2.hod

 

2.hod

přesun <<

G

3.B

(GEO)

z 0.hod

Divišová Sylva

3.hod

přesun <<

M

3.A

(3.A)

z 5.hod

 

5.hod

přesun >>

M

3.A

 

na 3.hod

Gajdošíková Drahomíra

1.hod

přesun >>

Čj

4.A

 

na 24.1. 4.hod

 

2.hod

přesun >>

Čj

4.A

 

na 24.1. 5.hod

 

6.hod

přesun >>

3.A

 

na 24.1. 2.hod

Pustówka Natalia

2.hod

přesun <<

2.A

(2.A)

z 24.1. 7.hod

 

4.hod

přesun <<

1.B

(1.B)

z 22.1. 6.hod

 

5.hod

odpadá

1.A

 

Obecná absence třídy

Kleslová Kateřina

3.hod

odpadá

Bi

1.A

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

spojeno (Piec)

Bi

3.B (aj2)

(3.B)

 
 

5.hod

změna

Bi

3.B (aj1)

(3.B)

 
 

6.hod

spojeno (Piec)

Bi

3.B (aj2)

(3.B)

 
 

6.hod

změna

Bi

3.B (aj1)

(3.B)

 

Lukášová Jitka

6.hod

přesun >>

Čj

1.B

 

na 24.1. 2.hod

Létalová Hana

3.hod

supl. (Heš)

Čj

2.A (Dív)

(TV1)

 
 

3.hod

spojeno (Klu)

Čj

2.A (Chl)

(TV1)

 
 

6.hod

odpadá

Čj

1.A

 

Obecná absence třídy

Marchewková Gabriela

0.hod

odpadá

Aj

5.X (aj1)

 

zrušeno

Müllerová Dana

4.hod

odpadá

Aj

1.A (aj1)

 

Obecná absence třídy

Rewenda Jakub

5.hod

spojeno (Heš)

TV

6.X (Dív)

(TV2)

 
 

6.hod

spojeno (Heš)

TV

6.X (Dív)

(TV2)

 

Vrbová Iva

2.hod

supl. (Piec)

M

6.X

(6.X)

 
 

2.hod

přesun >>

M

3.B

 

na 4.hod

 

4.hod

přesun <<

M

3.B

(3.B)

z 2.hod

Změny v rozvrzích tříd:

1.B

0.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Klu)

 

1.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Klu)

 

4.hod

 

(1.B)

přesun <<

Pustówka Natalia

z 22.1. (Út) 6.hod

 

4.hod

Ch

   

odpadá

 

(Fol)

 

6.hod

Čj

   

přesun >>

 

na 24.1. (Čt) 2.hod

2.A

0.hod

Ch

   

odpadá

 

(Fol)

 

2.hod

 

(2.A)

přesun <<

Pustówka Natalia

z 24.1. (Čt) 7.hod

 

2.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(Heš)

 

2.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Klu)

 

3.hod

Čj

Dív

(TV1)

supluje

Létalová Hana

(Heš)

 

3.hod

Čj

Chl

(TV1)

spojí

Létalová Hana

(Klu)

3.X

1.hod

Ch

   

odpadá

 

(Fol)

5.X

0.hod

Aj

aj1

 

odpadá

 

(Marc)

6.X

2.hod

M

 

(6.X)

supluje

Vrbová Iva

(Piec)

 

5.hod

TV

Dív

(TV2)

spojí

Rewenda Jakub

(Heš)

 

6.hod

TV

Dív

(TV2)

spojí

Rewenda Jakub

(Heš)

3.A

3.hod

M

 

(3.A)

přesun <<

Divišová Sylva

z 5.hod

 

3.hod

Ch

   

odpadá

 

(Fol)

 

5.hod

M

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

6.hod

   

přesun >>

 

na 24.1. (Čt) 2.hod

 

7.hod

Lv

LA34

 

odpadá

 

(Neug)

 

8.hod

Lv

LA34

 

odpadá

 

(Neug)

3.B

0.hod

G

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

2.hod

G

 

(GEO)

přesun <<

Brzóska Martin

z 0.hod

 

2.hod

M

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

4.hod

M

 

(3.B)

přesun <<

Vrbová Iva

z 2.hod

 

4.hod

Fy

   

odpadá

 

(Piec)

 

5.hod

Bi

aj2

(3.B)

spojí

Kleslová Kateřina

(Piec)

 

5.hod

Bi

aj1

(3.B)

změna

Kleslová Kateřina

 
 

6.hod

Bi

aj2

(3.B)

spojí

Kleslová Kateřina

(Piec)

 

6.hod

Bi

aj1

(3.B)

změna

Kleslová Kateřina

 
 

7.hod

Lv

LA34

 

odpadá

 

(Neug)

 

8.hod

Lv

LA34

 

odpadá

 

(Neug)

7.X

7.hod

Lv

LA34

 

odpadá

 

(Neug)

 

8.hod

Lv

LA34

 

odpadá

 

(Neug)

4.A

1.hod

Čj

   

přesun >>

 

na 24.1. (Čt) 4.hod

 

2.hod

Čj

   

přesun >>

 

na 24.1. (Čt) 5.hod

 

7.hod

Lv

LA34

 

odpadá

 

(Neug)

 

8.hod

Lv

LA34

 

odpadá

 

(Neug)

4.B

7.hod

Lv

LA34

 

odpadá

 

(Neug)

 

8.hod

Lv

LA34

 

odpadá

 

(Neug)

8.X

7.hod

Lv

LA34

 

odpadá

 

(Neug)

 

8.hod

Lv

LA34

 

odpadá

 

(Neug)

 

 

Suplování:   Čtvrtek 24.1.2019

datum výpisu: 23.1.2019 (8:20)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

1.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Folta Jiří

-

-

..

..

..

..

..

..

-

Helešicová Alena

-

-

Rew

Rew

-

Vrbo

Brod

-

-

Klupa Jiří

..

..

..

-

-

Boch

..

-

-

Kučera Miloš

-

-

-

-

-

-

Kle

-

-

Pieczonka Alan

..

-

..

..

-

..

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Bochenková Jana

5.hod

supl. (Klu)

M

4.B

(AULA)

 

Brodová Pavla

6.hod

supl. (Heš)

G

7.X

(7.X)

 

Foksová Milena

2.hod

odpadá

Nj

1.A (NJ)

 

Obecná absence třídy

Gajdošíková Drahomíra

2.hod

přesun <<

3.A

(3.A)

z 23.1. 6.hod

 

4.hod

přesun <<

Čj

4.A

(IVT1)

z 23.1. 1.hod

 

5.hod

přesun <<

Čj

4.A

(IVT1)

z 23.1. 2.hod

Pustówka Natalia

7.hod

přesun >>

2.A

 

na 23.1. 2.hod

Holzbauer David

6.hod

odpadá

IVT

1.A (aj2)

 

Obecná absence třídy

Kleslová Kateřina

4.hod

odpadá

Ch

1.A (aj1)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

přesun <<

Bi

3.B

(3.B)

z 6.hod

 

5.hod

odpadá

Ch

1.A (aj1)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

supl. (Kuč)

Nj

6.X (nj)

(JN)

 
 

6.hod

přesun >>

Bi

3.B

 

na 5.hod

 

7.hod

přesun >>

Bi

1.B

 

na 21.1. 2.hod

Lukášová Jitka

2.hod

přesun <<

Čj

1.B

(1.B)

z 23.1. 6.hod

Létalová Hana

0.hod

odpadá

HV

1.A (HV)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

výměna >>

Čj

3.B

 

na 25.1. 2.hod

 

3.hod

navíc

HV

1.B

(1.B)

 
 

3.hod

odpadá

Čj

1.A

 

Obecná absence třídy

 

před 7. hodinou dohled jídelna po 6.

 

Müllerová Dana

2.hod

odpadá

Rj

1.A (RJ)

 

Obecná absence třídy

Rewenda Jakub

2.hod

spojeno (Heš)

TV

2.B (Dív)

(TV2)

 
 

3.hod

spojeno (Heš)

TV

2.B (Dív)

(TV2)

 

Szotkowski Henrik

6.hod

odpadá

IVT

1.A (aj1)

 

Obecná absence třídy

Vrbová Iva

1.hod

odpadá

Fy

1.A

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

výměna <<

M

3.B

(3.B)

z 25.1. 2.hod

 

4.hod

odpadá

Fy

1.A (aj2)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

supl. (Heš)

M

6.X

(GEO)

 
 

5.hod

odpadá

Fy

1.A (aj2)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

navíc

M

3.B

(3.B)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.B

0.hod

Fy

   

odpadá

 

(Piec)

 

2.hod

Čj

 

(1.B)

přesun <<

Lukášová Jitka

z 23.1. (St) 6.hod

 

2.hod

Ch

aj1

 

odpadá

 

(Fol)

 

2.hod

Fy

aj2

 

odpadá

 

(Piec)

 

3.hod

HV

 

(1.B)

navíc

Létalová Hana

 
 

3.hod

Ch

aj1

 

odpadá

 

(Fol)

 

3.hod

Fy

aj2

 

odpadá

 

(Piec)

 

6.hod

SV

   

odpadá

 

(Klu)

 

7.hod

Bi

   

přesun >>

 

na 21.1. (Po) 2.hod

2.A

7.hod

   

přesun >>

 

na 23.1. (St) 2.hod

2.B

2.hod

TV

Dív

(TV2)

spojí

Rewenda Jakub

(Heš)

 

3.hod

TV

Dív

(TV2)

spojí

Rewenda Jakub

(Heš)

 

6.hod

Ch

aj1

 

odpadá

 

(Fol)

 

7.hod

Ch

aj1

 

odpadá

 

(Fol)

5.X

0.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Klu)

 

1.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Klu)

6.X

5.hod

M

 

(GEO)

supluje

Vrbová Iva

(Heš)

 

6.hod

Nj

nj

(JN)

supluje

Kleslová Kateřina

(Kuč)

3.A

2.hod

 

(3.A)

přesun <<

Gajdošíková Drahomíra

z 23.1. (St) 6.hod

 

2.hod

SV

   

odpadá

 

(Klu)

3.B

2.hod

M

 

(3.B)

výměna <<

Vrbová Iva

z 25.1. (Pá) 2.hod

 

2.hod

Čj

   

výměna >>

 

na 25.1. (Pá) 2.hod

 

5.hod

Bi

 

(3.B)

přesun <<

Kleslová Kateřina

z 6.hod

 

5.hod

Ch

   

odpadá

 

(Fol)

 

6.hod

M

 

(3.B)

navíc

Vrbová Iva

 
 

6.hod

Bi

   

přesun >>

 

na 5.hod

7.X

6.hod

G

 

(7.X)

supluje

Brodová Pavla

(Heš)

4.A

4.hod

Čj

 

(IVT1)

přesun <<

Gajdošíková Drahomíra

z 23.1. (St) 1.hod

 

4.hod

Bi

   

odpadá

 

(Fol)

 

5.hod

Čj

 

(IVT1)

přesun <<

Gajdošíková Drahomíra

z 23.1. (St) 2.hod

 

5.hod

M

   

odpadá

 

(Piec)

4.B

5.hod

M

 

(AULA)

supluje

Bochenková Jana

(Klu)

 

 

Suplování:   Pátek 25.1.2019

datum výpisu: 23.1.2019 (8:20)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

1.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Duda Martin

       

..

-

-

-

-

Folta Jiří

-

-

..

Kle

-

..

..

-

-

Helešicová Alena

-

..

Rew

Rew

..

..

..

-

-

Hovorková Pavlína

       

Hol

-

-

-

-

Klupa Jiří

-

-

Rew

Rew

..

..

..

-

-

Marchewková Gabriela

-

-

Brod

Mull

Mull

Szo

-

-

-

Pieczonka Alan

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Bochenková Jana

1.hod

odpadá

M

1.A

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

přesun <<

Fy

5.X

(FY U)

z 5.hod

 

5.hod

přesun >>

Fy

5.X

 

na 4.hod

Brodová Pavla

2.hod

supl. (Marc)

Aj

7.X (aj2)

(JA 2)

 
 

3.hod

odpadá

Aj

1.A (aj2)

 

Obecná absence třídy

Brzóska Martin

4.hod

přesun <<

Ze

1.X

(GEO)

z 6.hod

 

4.hod

výměna >>

Ze

4.X

 

na 5.hod

 

5.hod

výměna <<

Ze

4.X

(4.X)

z 4.hod

 

6.hod

přesun >>

Ze

1.X

 

na 4.hod

Divišová Sylva

4.hod

výměna <<

M

4.X

(4.X)

z 5.hod

 

5.hod

výměna >>

M

4.X

 

na 4.hod

Pustówka Natalia

1.hod

přesun >>

5.X

 

na 5.hod

 

5.hod

přesun <<

5.X

(5.X)

z 1.hod

 

před 6. hodinou dohled jídelna po 5.

 

Holzbauer David

4.hod

supl. (Hov)

IVT

3.X

(IVT1)

 

Kleslová Kateřina

2.hod

odpadá

Ch

1.A

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

supl. (Fol)

Ch

2.A

(2.A)

 
 

5.hod

odpadá

Bi

1.A

 

Obecná absence třídy

Ledwoń Michal

5.hod

přesun <<

SV

6.X

(6.X)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

SV

6.X

 

na 5.hod

Létalová Hana

2.hod

výměna <<

Čj

3.B

(3.B)

z 24.1. 2.hod

 

6.hod

odpadá

Čj

1.A

 

Obecná absence třídy

Müllerová Dana

3.hod

supl. (Marc)

Aj

3.A (aj1)

(JA 1)

 
 

3.hod

odpadá

Aj

1.A (aj1)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

supl. (Marc)

Aj

4.B (aj2)

(JAZL)

 

Rewenda Jakub

0.hod

přesun >>

G

2.B

 

na 1.hod

 

1.hod

přesun <<

G

2.B

(2.B)

z 0.hod

 

2.hod

spojeno (Heš)

TV

4.B (Dív)

   
 

2.hod

supl. (Klu)

TV

4.B (Chl)+

   
 

3.hod

spojeno (Heš)

TV

4.B (Dív)

   
 

3.hod

supl. (Klu)

TV

4.B (Chl)+

   
 

4.hod

odpadá

G

1.A

 

Obecná absence třídy

 

před 7. hodinou dohled jídelna po 6.

 

Szotkowski Henrik

5.hod

spojeno (Marc)

IVT

2.B (aj2)

(IVT2)

 

Vrbová Iva

1.hod

přesun >>

M

2.B

 

na 2.hod

 

2.hod

přesun <<

M

2.B

(AULA)

z 1.hod

 

2.hod

výměna >>

M

3.B

 

na 24.1. 2.hod

Změny v rozvrzích tříd:

1.X

4.hod

Ze

 

(GEO)

přesun <<

Brzóska Martin

z 6.hod

 

4.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(Heš)

 

4.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Klu)

 

6.hod

Ze

   

přesun >>

 

na 4.hod

2.A

3.hod

Ch

 

(2.A)

supluje

Kleslová Kateřina

(Fol)

2.B

0.hod

G

   

přesun >>

 

na 1.hod

 

1.hod

G

 

(2.B)

přesun <<

Rewenda Jakub

z 0.hod

 

1.hod

M

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

2.hod

M

 

(AULA)

přesun <<

Vrbová Iva

z 1.hod

 

2.hod

Ch

   

odpadá

 

(Fol)

 

5.hod

IVT

aj2

(IVT2)

spojí

Szotkowski Henrik

(Marc)

3.X

4.hod

IVT

 

(IVT1)

supluje

Holzbauer David

(Hov)

 

6.hod

Ch

   

odpadá

 

(Fol)

4.X

4.hod

M

 

(4.X)

výměna <<

Divišová Sylva

z 5.hod

 

4.hod

Ze

   

výměna >>

 

na 5.hod

 

5.hod

Ze

 

(4.X)

výměna <<

Brzóska Martin

z 4.hod

 

5.hod

M

   

výměna >>

 

na 4.hod

5.X

1.hod

   

přesun >>

 

na 5.hod

 

4.hod

Fy

 

(FY U)

přesun <<

Bochenková Jana

z 5.hod

 

4.hod

Bi

   

odpadá

 

(Duda)

 

5.hod

 

(5.X)

přesun <<

Pustówka Natalia

z 1.hod

 

5.hod

Fy

   

přesun >>

 

na 4.hod

6.X

1.hod

G

   

odpadá

 

(Heš)

 

5.hod

SV

 

(6.X)

přesun <<

Ledwoń Michal

z 6.hod

 

5.hod

Ch

   

odpadá

 

(Fol)

 

6.hod

SV

   

přesun >>

 

na 5.hod

3.A

3.hod

Aj

aj1

(JA 1)

supluje

Müllerová Dana

(Marc)

 

5.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Klu)

 

6.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Klu)

3.B

2.hod

Čj

 

(3.B)

výměna <<

Létalová Hana

z 24.1. (Čt) 2.hod

 

2.hod

M

   

výměna >>

 

na 24.1. (Čt) 2.hod

 

5.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Klu)

 

5.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(Heš)

 

6.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Klu)

 

6.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(Heš)

7.X

2.hod

Aj

aj2

(JA 2)

supluje

Brodová Pavla

(Marc)

4.A

2.hod

TV

Chl

 

supluje

Rewenda Jakub

(Klu)

 

3.hod

TV

Chl

 

supluje

Rewenda Jakub

(Klu)

4.B

2.hod

TV

Dív

 

spojí

Rewenda Jakub

(Heš)

 

2.hod

TV

Chl

 

supluje

Rewenda Jakub

(Klu)

 

3.hod

TV

Dív

 

spojí

Rewenda Jakub

(Heš)

 

3.hod

TV

Chl

 

supluje

Rewenda Jakub

(Klu)

 

4.hod

Aj

aj2

(JAZL)

supluje

Müllerová Dana

(Marc)

 

Zpracováno v systému Bakaláři