...

...

Vítáme Vás v internetové prezentaci
Gymnázia Karviná

Slavnostní předávání certifikátů Cambridge English | 25.5.2017 Zpět na seznam aktualit Úvodní stránka

Ve středu 24. 5. 2017 proběhlo v Městském domě kultury v Karviné slavnostní předávání certifikátů Cambridge English, kterého se poprvé zúčastnili také naši žáci a jejich zastoupení bylo značné!

Slavnostnímu odpoledni byli přítomni významní hosté: primátor města Karviná Tomáš Hanzel, náměstek primátora Karel Wiewiórka, ředitel British Council v ČR Justin Spence, zástupkyně Cambridge University Press v ČR Dita Polcarová a ředitelé karvinských škol. Nechyběli však ani rodiče žáků, kteří byli u zkoušek úspěšní, a tak byl kulturní dům plný až po střechu. Všichni se přišli podívat na slavnostní předávání mezinárodních certifikátů Cambridge English v různých úrovních. Své dobré znalosti potvrdilo u zkoušek KET for Schools a PET for Schools 46 našich studentů.

Řediteli ZŠ a MŠ Dělnická Mgr. Petru Jurasovi, který se ujal moderování celé akce, se podařilo vytvořit velmi příjemnou atmosféru. Slavnost zpestřila vystoupení jednotlivých škol.  Rodiče i žáci si tak určitě v paměti ponechají nevšední zážitek.

Více fotografií ...

autor: Mgr. I. Vrbová

Zpět na seznam aktualit Zpět na seznam aktualit
PŘEHLED UDÁLOSTÍ
úterý, 25. července
slaví: Jakub
Aktuální kvalita ovzduší
3 - uspokojivá
WEBdesign: David Nepožitek .:|:. WEBmaster: Henrik Szotkowski