›  PŘEDMĚTY  ›  Výtvarná výchova

Vítáme Vás na stránce VÝTVARNÉ VÝCHOVY

Malířství je poezie, která se vidí, ale necítí. Poezie je malířství, které se cítí, ale nevidí.

Předmětová komise ve školním roce 2018/19 pracuje  v tomto složení:

Mgr. Miloslava Řehůřková

Mgr. Natálie Hasan

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nahlédněte do FOTOGALERIE, kde si můžete prohlédnout fotky

z velkých výstav výtvarných prací našich studentů, které se konají každý rok

v regionální knihovně v Karviné- Fryštátě.

Plán akcí na školní rok 2018/19

1. Účast na výtvarných soutěžích na úrovni celostátní a mezinárodní
  2. Tvorba prezentací na zadané téma a jejich využití ve vyučovacích hodinách
  3. Příprava 21.ročníku celoškolní výstavy výtvarných prací našich studentů v regionální knihovně v Karviné-Fryštátě. I vy se můžete zapojit s kuturním vystoupením na slavnostní vernisáži! Uvítáme zpěváky, hudebníky, tanečníky apod.
  4. PK Vv se bude  podllet na výzdobě školy.
  5. Během školního roku navštívíme výstavy pořádané  MDK, Galerií pod věží, Galerií na Slezské univerzitě, Státním archívem či  regionální knihovnou.
  6. Budeme posílat příspěvky na školní webové stránky, do regionálního tisku a pozveme na významné akce televizi Polar.

Máte-li jakékoliv návrhy a nápady na doplnění našeho programu, napište na

rehurkova4@seznam.cz.

Úspěchy v soutěžích od roku 2008

Mezinárodní, celostátní. krajská a oblastní kola