Virtuální prohlídka školy

Vítejte na internetových stránkách
Gymnázia Karviná

Gympl Show - reflexe

Autor: Mgr. J. Janková
Zobrazeno: 1515x

den_gymplu.jpg (16 KB)Gympl Show - studentská oslava 70. výročí Gymnázia Karviná je za námi. A že to byla show! Na pódiu Kulturního domu v Karviné se objevili zástupci několika tříd i uměleckých oborů, všichni z řad žáků školy. Tančilo se, zpívalo se, hrálo se divadlo, promítala se vzpomínková videa i výpovědi současných studentů.

Poděkování patří všem žákům, rodičům, hostům a přátelům školy za pomoc s přípravou, aktivní účast či přijetí pozvání na představení. Děkujeme všem. Tempora mutantur et nos mutamur in illis … Časy se mění a my se měníme v nich… Přejeme Gymnáziu Karviná vše dobré. S lidmi, kteří tvoří jeho přítomnost, se budoucnosti nemusíme obávat.           

Ze zážitků žáků

Jsem vděčná za nový zážitek, je důležité neustále zkoušet nové věci.”

Gympl Show se moc povedla, všichni vystupující byli úžasní, moc děkuju, že jsem mohla být součástí oslav. Zase jsem poznala nové spolužáky z vyšších ročníků, a to bylo moc fajn.“ Bára

Gympl Show se mi moc líbila, v průběhu jsem pociťoval atmosféru sdílení a myslím, že šlo nádherně vidět, že jako celá škola jsme propojeni a pro mnohé je Gymnázium Karviná vlastně druhá rodina. Některá představení byla velmi silná, u divadla “Tučňáci” jsem si poplakal, pěvecký sbor Permoník byl jako vždy famózní, školní kapely předvedly svůj talent opravdu naplno, všechna taneční vystoupení byla moc zajímavá, ale nejkrásnější byl závěr. Společný zpěv písně Časy se mění glosovaný hvězdným vystoupením Emy Marchewkové vyvolal u účinkujících i diváků opravdu silné emoce!” Michal.

FOTOalbum

rozlítaný špaňelský ptáček, dušená rýže, míchaný kompot ...

kapustové karbanátky s pohankou, šťouchané brambory, míchaný kompot ...
středa 12. 06.
14 °C
24.6. 2024
Závěrečná klasifikační porada
28.6. 2024
Ukončení školního vyučování...

Gymnázium, Karviná, příspěvková organizace
Karviná-Nové Město, Mírová 1442, 735 06
IČ: 62331795

+420 596 311 197
kancelar@gym-karvina.cz
DS: 7wwfxjx

Přípravné centrum Cambridge zkoušek
WEBdesign: Jan Swiatkowski & matuteam 2019
Ochrana osobních údajů