Virtuální prohlídka školy

Vítejte na internetových stránkách
Gymnázia Karviná

 

Úspěchy v soutěžích od roku 2008

Autor: Mgr.Miloslava Řehůřková
Zobrazeno: 7982x

Mezinárodní, celostátní. krajská a oblastní kola

 

ROK 2008

mezinárodní soutěž- LIDÉ LIDEM (utrpení vězňů v koncentračních táborech) -TYCHY-POLSKO

1. místo:  Daniela Pietraszová, 2.C
3. místo:  Eliška Szewieczková, I.A
                    
 



krajské kolo-AKTIVNÍ STÁŘÍ (plakát)- OSTRAVA

1., 2. a 3. místo za kolektivní práce, 2.ročníky

                                                    



městské kolo- ŽIJÍ MEZI NÁMI (rasová problematika)-KARVINÁ

1. místo:  Hana Husovská, I.A
2. místo:  Tereza Cichá, I.A

 



krajské kolo-SETKÁNÍ S VODOU(ekologická tematika)- PRAHA - Černínský palác-  

                                                                                       Ministerstvo zahraničních věcí
-
1.  místo:  Žaneta Gawlasová, II.A

                                                    



městské kolo-LEGENDY A BÁJE NAŠEHO REGIONU – KARVINÁ

ocenění- Tereza Cichá, I.A

                                             



národní kolo- SVĚT OČIMA DĚTÍ (nebezpečí internetu)- PRAHA

ocenění- Eliška Szewieczková, I.A

                                            



krajské kolo- EVROPA VE ŠKOLE (porozumění mezi národy)-PRAHA

1. místo: Daniela Pietraszová
2. místo:  Klára Czyžová, V.A

                            



národní kolo-PLANETA ZEMĚ (ekologická tematika)-PRAHA

1. místo:  Eliška Szewieczková, I.A
2. místo:  Eva Gawlasová, I.A
3. místo:  Daniela Pietraszová, 2.C
 

 

 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2009 

mezinárodní kolo - LUDZIE LUDZIOM "(utrpení vězňů v koncentračních  táborech)-                                                                                                      TYCHY, POLSKO

                         

1. místo : Daniela Pietraszová (3.C)

2. místo: Klára Czyžová (VI.A) 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 národní kolo- CO PRO VÁS ZNAMENÁ EVROPA BEZ HRANIC-  (Evropská unie) - PRAHA

2. místo : Daniela Pietraszová ( 3.C )

                                                   

 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 národní kolo - PLANETA ZEMĚ- ( KEV - ekologická tematika) - PRAHA

1. místo : Kateřina Majcíková ( II.A )

2. místo : Daniela Pietraszová ( 3.C )

 

                               

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

krajské kolo - MALOVANÁ PÍSNIČKA - OSTRAVA

1. místo - Tereza Cichá ( II.A )

                                            

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

mezinárodní soutěž - KRÁSNÁ JAKO KVÍTKA JE TA NAŠE ZEMĚ (kresba a grafika) -                                                                                                                               HAVÍŘOV

Cena primátora města Havířov - Eva Gawlasová (III.A)

                                                   

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2010

 národní soutěž - Můj kousek Země (archeologické tematika)- PRAHA 

2. místo - Kristýna Kovačíková (VI.A)

                                          

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

regionální soutěž.LIDÉ NAŠEHO MĚSTA (národnostní tematika)- KARVINÁ

1. místo - Tereza Cichá (tercie A)

                                          

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

mezinárodní soutěž LUDZIE LUDZIOM ZGOTOVALI TEN LOS (tematika holokaustu) - TYCHY-

                                                                                                                                  POLSKO

2.místo - Tereza Šutorková (sexta A)

                                                                   

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

regionální soutěž MALUJEME EVROPĚ (propagace Těšínska)  - ORLOVÁ

1.místo - Eva Gawlasová (tercie A)                                 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

národní kolo Můj kousek Země (ekologická tematika) - PRAHA- Obecní dům

2. místo- Jakub Dvořák (VI.A)

 

                                                  

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

národní kolo Můj nejmilejší autobus (dopravní tematika) -

1. místo v I. kategorii - Hana Husovská

1. místo v II. kategorii - Eva Gawlasová

1. místo v III. kategorii - Barbora Mechúrová

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

městské kolo-Knihovna bez hranic- Karviná

1.místo (prostorový model knihovny) - Pavla Binarová

                                                            Tereza Videnková

                                                            Tereza Bucharová (tercie A)

1.místa (návrhy záložek do knihy) -     René Giňa (prima A)

                                                            Aneta Nováková (sekunda A)

                                                            Barbora Wybitulová

                                                            Marie Šmýrová

                                                            Julie Golasowská (tercie A)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 celostátní kolo - Šťastné stáří očima dětí - Praha - Obecní dům

1.místo - Eva Gawlasová (kvarta A)

 

                                                                                                               

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    celostátní kolo - Poznej českou kvalitu - Praha - Hotel Jalta -

1.místo - Eva Gawlasová (kvarta A) 

cena- jízdní kolo v hodnotě 9500 Kč

                         

                                                

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

celostátní kolo - Mladý  umělec - Z jiných světů přiletěl jsem k vám - Vsetín

2. místo - Eva Husovská  (sekunda A)

3. místo - Barbora Škrabalová (sekunda A)

                                                                                                     

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2011

 

mezinárodní soutěž - Ludzie ludziom zgotovali ten los - Polsko - Tychy

ocenění - Eva Gawlasová (kvarta A)

                                               

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

celostátní kolo - Dobrovolníci mění svět  (kolektivní práce) - Praha

                             cena - 3-denní letecký zájezd do Bruselu

1. místo - Eva Gawlasová, Markéta Huťková, Hana Husovská a Tereza Cichá ( kvarta A)

 

                                               

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 celostátní kolo - LES (ekologická tematika) - Praha - Ministerstvo zahraničních věcí

 1. místo - Jakub  Michalička (prima A)

                                                              

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

celostátní kolo - EKOPLAKÁT - Trianon EU - Český Těšín

 

1. místo - Hana Husovská  (IV.A)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

celostátní kolo - Voda štětcem a básní - Brno

mimořádná cena generálního ředtele Povodí Moravy - Eliška Szewieczková (IV.A)

 

 

 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

mezinárodní soutěž - LIDICE 2011 (39.ročník)

čestné uznání - Barbora Mechúrová (V.A)

                                                  

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 okresní kolo - POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ (Karviná)

1. místo - Hana Husovská (kvinta A)

 

                                               

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

celostátní kolo - NÁKLADNÍ DOPRAVA NA POVRCHU A POD POVRCHEM (Ostrava)

1. místo - Eva Gawlasová (kvinta A)

udělena cena generálního ředitele mezinárodního festivalu TECHNÉ OSTRAVA 20011

                              

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2012

okresní kolo - GRAFFITI (Karviná)

1. místo - Eliška Szewieczková, Eva Gawlasová (kvinta A)

2. místo - Adrián Szabó ( 3.A )

                          

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 oblastní kolo - VČELY PRO ŽIVOT (Frýdek -Místek)

1. místo (I. kat.) - Eva Husovská (tercie A) 

1. místo (II.kat.) - Markéta Huťková (kvinta A)

               

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

celostátní kolo - SVĚT KOLEM NÁS (Můj svět fantazie)

3. místo - Daniel Sniežek (sekunda A)

                                                       

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

celostátní kolo - STROJ ČASU -

 mimořádné ocenění za nejlepší práci - Tereza Gebauerová (kvarta A)

                                                 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

mezinárodní soutěž- LUDZIE LUDZIOM ZGOTOVALI TEN LOS

                                       (utrpení vězňů v koncentračních táborech) -TYCHY, POLSKO

ocenění - Tereza Cichá (kvinta A)

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 mezinárodní soutěž- NÁVRH NA PANEL 10m x 2,5m pro vstup do ZOO SCHONBRUNN 

                                                                                                                        ve VÍDNI

mimiřádná cena poroty- kolektiv výtvarníků z  1.B

 

 

 reprezentace díla na výstavě ve Vídni - kolektiv výtvarníků z kvinty A

 

  reprezentace díla na výstavě ve Vídni - kolektiv výtvarníků z kvarty A

 

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

celostátní kolo- JAK SE DĚLÁ LÁSKA - Muzeum Komenského v Přerově

2. místo - Kateřina Dvorská (sekunda A)

 

.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

celostátní kolo - MÁME RÁDI PŘÍRODU - Hnutí Brontosaurus (BRNO)

3. místo - Markéta Huťková a Eva Gawlasová (kvinta A)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

celostátní kolo - UDRŽITELNÁ ENERGIE PRO VŠECHNY - Ministerstvo zahraničních věcí -                                                                                                                       (Černínský palác)

2. místo - Jana Tancjurová (2.B)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

městské kolo-NEJHEZČÍ VČELÍ DOMEČEK-Český svaz včelařů v Karviné

1. místo - Kateřina Dvorská (sekunda A)

                                      

                                                   

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

celostátní kolo - SVĚT OČIMA DĚTÍ - Ministerstvo obrany České republiky - PRAHA

2. místo - Barbora Škrabalová (sekunda A)

                 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

krajské kolo - MALOVANÁ PÍSNIČKA - Dům dětí a mládeže- OSTRAVA-PORUBA

2. místo - Barbora Wybitulová (tercie A)

                                               

 

 

  ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2013

celostátní kolo - Můj kousek Země - Díra do světa (ekologická tematika)

                                                   Ministerstvo životního prostředí a Česká geologická služba-                                                   PRAHA

2. místo - Markéta Huťková (kvinta A)

                                    

                                                    

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

celostátní kolo - ŠŤASTNÉ STÁŘÍ OČIMA DĚTÍ - Ministerstvo práce a sociálních věcí- PRAHA

ocenění - Tereeza Videnková (kvarta A)

                                     

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

mezinárodní soutěž - KRÁSNÁ JAKO KVÍTKA - Až budu velký - HAVÍŘOV

ocenění - Jakub Michalička (tercie A)

                                       

     ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  mezinárodní soutěž - LUDZIE LUDZIOM ZGOTOWALI TEN LOS

                                                (tematika utrpení vězňů v  koncentračních táborech)- TYCHY-  

                                                                                                                                            POLSKO 

ocenění - Sandra Papavasilevská (sexta A) 

                 Eliška Szewieczková (sexta A)

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

celostátní soutěž -  CO JE ŠTĚSTÍ- MUŠKA JENOM ZLATÁ? - VSETÍN

2. místo -  Anežka Wawreczková (sekunda A)

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

celostátní soutěž   FRANKOFONIE   (Ministerstvo zahraničních věcí) - PRAHA

3. místo - Natálie Nowaková (tercie A)

                Kateřina Svobodová (tercie A)

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 okresní kolo-  GRAFFITI - (ekologická tematika) - KARVINÁ 

1. místo - Adrián Szabó ( 3.A)

 

  2. místo - Karolína Owczarzová , Milan Švancara, Daniel Meisner (2.B)

                      

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 krajské kolo -  POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ - Praha

1. místo - Eva Gawlasová (VI.A)

                                  

2. místo - Sandra Papavasilevská (VI.A)

                                     

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 celostátní kolo - POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ -Litoměřice

3. místo - Eva Gawlasová (VI.A)

                                                              

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

celostátní kolo VODA PRO ŽIVOT (ekologická tematika)- Ministerstvo zahraničních věcí v Praze

3. místo- Sandra Papavasilevská (VI.A)

       

                            

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

celostátní kolo   ŠŤASTNÉ STÁŘÍ OČIMA DĚTÍ - Praha -Emauzy ( MŠMT)

1. místo - Karolína Slaninová ( prima A)

3. místo v internetovém veřejném hlasování

výhra :  5000 Kč pro školu, z toho 2000 Kč na dar pro výherkyni

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

celostátní kolo - STRAŠIDLA ZE MLÝNA - Praha -Valdštejnské náměstí

                                                                                   (pod záštitou České komise  UNESCO)   

    1. místo - Sofia Michailidu ( prima A)  

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

celostátní kolo - ŽIVOT POD HLADINOU - Turnov

1. místo - Jakub Michalička (kvarta A)

výhra - tablet                             

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2014

mezinárodní soutěž - LUDZIE LUDZIOM ZGOTOWALI TEN LOS - Tychy. Polsko

mezinárodní ocenění- Lucie Blínová (2.C)

                           

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

celostátní kolo - NAMALUJ MI KAPKU VODY - Praha - Francouzský institut

1. místo - Jakub Michalička (kvarta A)

                                      

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

       mezinárodní ocenění - EUROSKOLA - plakát pro volby do Evropského parlamentu -

                                                            STRASBOURG -  Francie

skupinová práce

odměna - 2-denní zájezd do Evropského parlamentu v Strasbourgu pro 24 studentů financovaného z fondů EU

 

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

celostátní kolo - 3001 - PŘÍBĚH PLANETY ( v rámci mezinárodního knižního festivalu) - PRAHA

1. místo - Jakub Michalička (kvarta A)

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2015

okresní kolo - GRAFFITI - Karviná

1. místo - Richard Kubiena ( sexta A)

2. místo - Matěj Višňa a Ladislav Burián (2.C) 

........................................................................................................................................................

celostátní kolo - NEŽIVÁ PŘÍRODA V NAŠEM KRAJI- Praha - Ministerstvo zahraníčních věcí -                                                                                              Černínský palác

1. místo -  Adéla Schwarzová (prima A)

                                        

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

celostátní kolo - DOMÁCÍ MAZLÍČCI - Kladno 

2. místo - Anežka Wawreczková ( tercie A)

                                        

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

oblastní kolo - DON QUIJIOTE - Ostrava

1. místo - Lucie Blínová (2.C)

                                           

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

celostátní kolo - JIČÍN-MĚSTO POHÁDEK

1. místo - Anežka Wawreczková (tercie A) 

                                         

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

mezinárodní kolo - EKOPLAKÁT- Český Těšín

1. místo Jakub Michalička (kvinta A

                                                   

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

mezinárodní ocenění - EUROSKOLA - selfie pro volby do Evropského parlamentu -

                                                            STRASBOURG -  Francie

skupinová práce výtvarníků z 2.C

odměna - 2-denní zájezd do Evropského parlamentu v Strasbourgu pro 24 studentů financovaného z fondů EU

                               

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

celostátní kolo CENA DĚTSKÉ KRESBY BARBARY PETCHENIK ( umělecko -kartografická soutěž)

1. místo - Klára Rončková (1.A) a Jakub Michalička (kvinta A)

3. místo - Lucie Blínová, Klára Tkáčová a Ilona Ruščáková (3.C)

       

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2016

 mezinárodní soutěž- LUDZIE LUDZIOM ZGOTOVALI TEN LOS 

                                            (utrpení vězňů v koncentračních táborech) -TYCHY, POLSKO)

ocenění - Klára Rončková (1.A)

                                                          

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 celostátní kolo - MANDALA DĚTEM,  BRNO

ocenění -  Jakub Michalička,  Zuzana Konečná (sexta A)

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

celostátní kolo -  JARNÍ ZVYKY OČIMA DĚTÍ, PŘEROV

3. místo - Karolína Slaninová ( tercie A)

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

celostátní kolo - ZAHRADNÍ ARCHITEKTURA  v průběhu staletí, PRAHA,

                                                                       ( Ministerstvo zahraničních věcí, Černínský palác )

1. místo - Klára Rončková (1.A),

2. místo - Jakub Hodulík (1.B)

2. místo- Jakub Michalička (sexta A)

          

      

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

krajské kolo - MAKEDO - ekologická soutěž - tvorba soch z kartónů a dílků Makedo-

                                        AVION SHOPPING PARK OSTRAVA

4. místo - VOJTĚCH PETRUŇA, VOJTÉCH WAWRECZKA (septima A)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

celostátní kolo INDIÁNI A JEJICH TRADICE, Suchdol nad Odrou, WESTERN KLUB

1. místo - Eliška Slaninová ( prima A )

ocenění - Anežka Wawreczková (kvarta A ), Aneta Životská ( prima A )

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

 celostátní kolo - ŠŤASTNÉ STÁŘÍ - PRAHA - Emauzy 

1. místo-  Karolína Slaninová (tercie A)

a 2. místo v internetovém veřejném hlasování

výhra :  5000 Kč pro školu, z toho 2000 Kč na dar pro výherkyni

  

 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 mezinárodní soutěž- LUDZIE LUDZIOM ZGOTOVALI TEN LOS 

                                            (utrpení vězňů v koncentračních táborech) -TYCHY, POLSKO)

ocenění - Jakub Hodulík (2.B)

                                           

         -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

            celostátní kolo- Namaluj obraz- Praha

           1. místo - Karolína Slaninová (kvinta A)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

            Krajské ocenění - certifikát NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ ŽÁK STŘEDNÍCH ŠKOL

                                                                                                 V MORAVSKOSLEZSKÉM KRAJI

           Jakub Michalička (septima A)    

                      

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2017

celostátní kolo- STOPY KARLA IV  -   Černínský palác PRAHA

3. místo - Jakub Hodulík (1.B)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

mezinárodní soutěž- KAREL IV. OČIMA DĚTÍ - Národní pedagogické muzeum PRAHA

1. místo v V. kategorii - JAKUB MICHALIČKA (septima A)

                 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

celostátní soutěž- ŠŤASTNÉ STÁŘÍ OČIMA DĚTÍ- klášter Emauzy PRAHA

3. místo- Sofia Michailidu (kvarta A)                                                                                                                         ,                                 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 ¨mezinárodní soutěž - KLADENSKÁ VEVERKA (ekologická tematika) - KLADNO

1. místo - Jakub Hodulík (3.B)

       ----------------   --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 mezinárodní soutěž- LUDZIE LUDZIOM ZGOTOVALI TEN LOS 

                                            (utrpení vězňů v koncentračních táborech) -TYCHY, POLSKO)

1. místo - Karolína Slaninová (kvinta A)

2. místo - Jakub Hodulík (3.B)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

celostátní kolo - WE LOVE MAPS - MILUJEME MAPY -soutěž Barbary Petchenik-OLOMOUC

1. místo - Karolína Slaninová (kvinta A)

POSTUP DO MEZINÁRODNÍHO KOLA

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ocenění- městské kolo - DOPRAVNÍ PROSTŘEDKY POMÁHAJÍ- BESIP, Karviná

Barbor Walková (sekunda A)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

celostátní kolo- PROPAGUJEME TURISTIKU V REGIONECH ČECH, MORAVY A SLEZSKA

                           PRAHA- Černínský palác

2. místo- Karolína Slaninová (kvinta A)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

okresní kolo- GRAFFITI- REKULTIVACE, Karviná

2. místo- Teereza Kalniková, Adam Dřímal (kvarta A)

3. místo- Lucie Vojkůvková, Filip Vosáhlo (kvarta A)

     ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2018

mezinárodní kolo-  LUDZIE LUDZIOM ZGOTOWALI TEN LOS -   Tychy - POLSKO

ocenění I.stupně -Karolína Slaninová (sexta A)

ocenění III.stupně - Barbora Walková (tercie A)

                                                                               

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

celostátní kolo pod záštitou UNESCO a c KEV - LÍPA - NÁRODNÍ STROM (100. výročí založení                                                                                                                             Československa)- PRAHA

1. místo - Karolína Slaninová (sexta A)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

celostátní kolo - ŹIVOT V PŘÍRODĚ- "Hmyzí hotel" -  SUCHDOL NAD ODROU

1. místo- Aneta Životská (kvarta A)

               

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

mezinárodní kolo - KRÁSNÁ JAKO KVÍTKA..."Jízda králů" - HAVÍŘOV

diplom za účast ( práce vybrána na výstavu a do katalogu)

Barbora Walková (tercie A)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

polsko- česká výtvarná soutěž - ZIWIOLAKI - ŽIVLY- Katowice

1, místo - Eliška Slaninová ( kvarta A)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------   2019

mezinárodní kolo-  LUDZIE LUDZIOM ZGOTOWALI TEN LOS -   Tychy - POLSKO

ocenění I.stupně -Karolína Slaninová (septima  A)

oceněníII.stupně - Martin Filipiak (2.B)

                               Sylva Friedlová (2.B)

  

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 krajské kolo - POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 

1. místo - Karolína Slaninová (septima A)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 celostátní kolo pod záštitou UNESCO a c KEV -  Chemie škodí nebo pomáhá? - PRAHA

2. místo - Barbora Walková ( kvarta A)

                                            

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

celostátní kolo - KELÍMEK ŠTĚSTÍ A RADOSTI - firma Delikomat

postup do finále mezi 10 nejlepších návrhů . Aneta Životská ( kvinta A)

                                                                           - Tereza Dobrá ( 1.A)

                                                                                  

                                             

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

...
sobota 28. 01.
0 °C
3.2. 2023
Pololetní prázdniny
13.3. - 19.3. 2023
Jarní prázdniny
6.4. 2023
Velikonoční prázdniny
10.4. 2023
Velikonoční pondělí

Gymnázium, Karviná, příspěvková organizace
Karviná-Nové Město, Mírová 1442, 735 06
IČ: 62331795

+420 596 311 197
kancelar@gym-karvina.cz
DS: 7wwfxjx

WEBdesign: Jan Swiatkowski & matuteam 2019
Ochrana osobních údajů