Virtuální prohlídka školy

Studentská minikonference

Autor: Martin Brzóska

V úterý 21. června 2011 proběhla na Gymnáziu Karviná Studentská minikonference, na které studenti prezentovali výsledky svých projektů s environmentální tématikou. Minikonference byla uspořádána jako závěrečná prezentace aktivit studentů v rámci našeho projektu "Školní projekty a teréní praktiak s environmentální tématikou".

V rámci projektu "Školní projekty a teréní praktiak s environmentální tématikou" byla naplánována a zrealizována Studentská minikonference. Celý projekt byl realizován díky finanční podpoře grantu Moravskoslezského kraje. Na programu byla prezentace čtyř studentských projektů, přičemž tři z nich byly zpracovány právě v rámic výše zmíněhého projektu..

Program konference

Pavlína Haroková: Mapování rekultivovaných ploch v okolí Karviné, změny využití krajiny

Paula Parikropuvá: Zjišťování druhové skladby hmyzu přitahovaného veřejným osvětlením

Vladimíra Heinzová, Petra Trembošová: Projekt školní meteostanice

Tereza Domonkošová, Karolína Raszyková: Komplexní exkurze Pálava 2011

Účastníci konference byli seznámeni nejen s aktivitami studentů, kteří se vletošním školním roce zapojili do řešení těchto projektů, ale rovněž s výsledky jejich práce. Všechny prezentace byly studenty zpracovány a prezentovány na velmi vsoké úrovni a vzbudily velký zájem u posluchačů. Potěšitelná byla nejen vysoká úroveň prezentujících, ale také hojná účast diváků z řad studentů, pedagogů i vedení školy.

...
sobota 28. 01.