Zápis z 2. zasedání SP GK
4.12. proběhly volby na post místopředsedy Studentského parlamentu. Kandidovali dva zástupci našich tříd – Štěpán Švéda (6.X) a Nela Krejčová (2.A).
Oba kandidáti se zúčastnili debatního setkání, kde odpovídali na otázky členů parlamentu i studentů. Probírala se témata od školních akcí až po zlepšení komunikace mezi třídami.
Po debatě následovalo online anonymní hlasování, ve kterém studenti rozhodli o vítězi.
Novým místopředsedou Studentského parlamentu se stal Štěpán Švéda. Gratulujeme!
Děkujeme oběma kandidátům za účast a všem studentům za hlasování.
Alexandra Mrižová
PODROBNÝ ZÁPIS A FOTKY NAJDETE NÍŽE




