›  UCHAZEČI  ›  Cvičné testy k přijímacím zkouškám pro žáky 9. tříd

Cvičné testy k přijímacím zkouškám pro žáky 9. tříd

Těší nás, že přípravu k přijímačkám nepodceňujete. Abychom vám ulehčili práci, vytvořili jsme pro vás 2 vzorové testy (český jazyk, matematika)
s úkoly, které se na přijímacích zkouškách často objevují. Navíc jsme k nim nahráli i videa, takže uvidíte, jak se s řešením správně poprat.

Nejvíce se naučíte, když si test vypracujete nejprve sami. Zjistíte tak, co vám skutečně jde a čemu bude potřeba věnovat více času. Až budete mít hotovo, pusťte si video pod tímto textem, kde vám paní učitelka ukáže postup řešení. Test z českého jazyka stáhnete kliknutím na tento odkaz.

A teď se přesuneme od písmenek k číslům. Test z matematiky stáhnete kliknutím na tento odkaz.

Hotovo? Věříme, že vám videa byla nápomocná a přijímačky už pro vás nejsou strašákem. Rádi vás budeme vzdělávat i dále. Podejte si přihlášku na naše gymnázium a další kapitola ve vašem životě může začít. Budeme se těšit!

Informace k přihláškám a přijímacím zkouškám dostanete kliknutím na odkaz. Pokud máte jakýkoliv dotaz, kontaktujte sekretariát školy na čísle 596 311 197.