›  PROJEKTY  › Erasmus+  ›  YOGIES

Youth Olympic Games in European Schools  (2016 - 2019)

S politováním oznamujeme, že z důvodu ukončení spolupráce ze strany školy UK, která měla úlohu koordinátorů v celém projektu, byly veškeré činnosti ze strany národních agentur pozastaveny a projekt předčasně ukončen k datu 11. října 2018 a grant EU krácen na 17.578,71 €.

Od září 2016 se naše škola Gymnázium, Karviná, příspěvková organizace zapojila do dalšího z evropských projektů. V rámci klíčové akce 2 (KA2) pro školský sektor získala naše škola grant pro realizaci strategických partnerství. Konkrétně se jedná o projekt Erasmus+ "Youth Olympic Games in European Schools - YOGIES".

Projekt je podpořen grantem Evropské komise, naše škola získala na realizaci tohoto projektu
grant v celkové výši  23.140 €.

Popis projektu     Partneři projektu     Propagace projektu     Důležité odkazy     Newsletter

The work of the students of our school that they have prepared for an international meeting

Mgr. Iva Vrbová, koordinátor projektu za českou stranu

DECLARATION: This project has been funded with support from the European Commission. This article reflects the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein.

Protidrogoý vlak

Protidrogový vlak

21. 4. 2017

Budoucnost našich dětí a mládeže nám nemůže být lhostejná. REVOLUTION TRAIN je ideální způsob, jak jim ukázat nebezpečí užívání drog.

Jedná se o společný česko-německý projekt, kterého se zúčastnili žáci 3. X.

The future of our children and youth can not be indifferent to us. REVOLUTION TRAIN is the ideal way to show them the dangers of drug use. This is a joint Czech-German project.

Podmínky zapojení do spolupráce - bližší informace pro žáky a rodiče.

Všem zájemcům o práci v projektu podají informace:

• Mgr. Vrbová
  • Mgr. Marchewková
  • Mgr. Ledwoń

Čtěte nástěnku!

• I v letošním školním roce pokračujeme ve spolupráci s Novým domovem.
  • V prosinci 2017 poprvé změřili síly žáci našeho nižšího gymnázia s žáky ZŠ s polským vyučovacím jazykem.

Nejbližší mobilita C4 - Londýn, UK:

duben 2019

Z důvodu ukončení spolupráce ze strany UK (koordinátorů celého projektu) nebude již další aktivity možné uskutečnit.

Ukončená mobilita C5 - Karviná, Česká republika:

30. 9. 2018 - 7. 10. 2018

• Školu reprezentovali Natálie Tkáčová (3.B), Jakub Dobeš (3.B), Klára Rybaříková (7.X), Jakub Štefek (7.X), Daniel Szotkowski (6.X), Marie Strzelcová (6.X), Jan Swiatkowski (7.X), Barbora Dudová (1.B)Alenka Szotkowská  (2.X), Martin Dočkal (7.X), Lukáš Frejvolt (7.X), Johana Ledvoňová (8.X) a Vendula Kročilová (8.X).
  • Průběh setkání zajistili peagogové Mgr. I. Vrbová Mgr. M. Ledwoń, Mgr. G. Marchewková, Mgr. V. Čadová, Mgr. A. Helešicová, Mgr. M. Brzóska, Mgr. J. Rewenda

Ukončená mobilita C3 - Urbino, Itálie:

5. 3. 2018 - 12. 3. 2018

• Školu reprezentovali Marie Strzelcová (5.X), Jan Swiatkowski (6.X), Vendula Kročilová (7.X).
  • Pedagogický dozor zajistili Mgr. I. Vrbová a Mgr. V. Čadová.

Ukončená mobilita C2 - Stakliškės, Litva:

19. 11. 2017 - 26. 11. 2017

• Školu reprezentovali Klára Rybaříková, Jakub Štefek (6.X), Daniel Szotkowski (5.X).
  • Pedagogický dozor zajistili Mgr. I. Vrbová a Mgr. M. Ledwoń.

Ukončená mobilita C1 - Antalya, Turecko:

2. 5. 2017 - 9. 5. 2017

• Školu reprezentovali Natálie Tkáčová a Jakub Dobeš (1.B).
  • Pedagogický dozor zajistili Mgr. G. Marchewková a Mgr. M. Ledwoń.

Všem velké díky za dobře odvedenou práci!