›  ŠKOLA  › Metodik prevence  ›  Adaptační kurzy

Adaptační kurzy

Adaptační kurzy 2011

Autor: Metodik prevence Mgr. Zuzana Kardošová

V pondělí 5. 9. 2011 se uskutečnil adaptační den našich nových studentů prvního ročníku osmiletého studia.

Akce byla velmi zdařilá. Formou her se primánci seznámili s novým školním prostředím a hlavně se svými spolužáky. Druhý den se už všichni mohli v klidu věnovat svým školním povinnostem.

Na jejich osmileté cestě jim přejeme hodně úspěchů!!!!!

ADAPTAČNÍ KURZ 1. ročníků
Ve dnech 14. – 15. 9. 2011 se nastupující studenti 1.A a 1.B zúčastnili adaptačního pobytu v Beskydech na Chatě Polana. Kolektivy se svými třídními učiteli absolvovali řadu adaptačních her pod vedením zkušených lektorů z Občanského sdružení AVE. Studenti si pobyt užili s novými spolužáky a nastartovali tak čtyřleté soužití v novém prostředí kolektivu. Přeji všem prvákům, aby jim studium na naší škole šlo stejně hladce a bezbolestně tak jako seznámení s novou třídou.