›  PŘEDMĚTY  › Anglický jazyk  ›  Mgr. Sikorová

WELCOME to my section of English!

Excursion to ENGLAND 2010

Twenty students spent the first week in September in London and other interesting places in England.

We visited and saw:    LONDON - London Eye, Houses of Parliament, Westminster Abbey, Whitehall, Downing Street 10, Trafalgar Sq., Leicester Sq., Piccadilly Circus, China Town, Buckingham Palace, St. James´s Park, Covent Garden, Oxford Street, Hyde Park, Tower of London, Tower Bridge,City Hall, St. Paul's Cathedral, Globe Theatre, Greenwich, Tate Gallery, National Gallery, National Portrait Gallery, Natural and History Museum..., shopping

HASTINGS - Hastings Castle, Smugglers Caves, Shipwreck Heritage Centre

OXFORD - Christ Church College, shopping

GLOBE THEATRE - Shakespeare: Merry Wives of Windsor

Accomodation       We stayed with English families: every day we had breakfast /toasts, butter, jam, honey, cereals, fruit, juice, water, tea, coffee, then we were given some sandwiches and in the evening we had warm dinner /pasta, spaghetti, potatoes and meat, vegetables, chips and fish, hamburgers/.

Students´ Experience: Přestože sedadla v autobuse jsou dělaná pro dlouhé trasy, pro mě moc pohodlná nebyla, ale na zpáteční cestě už to bylo lepší. Počasí také vyšlo, až na pár přeháněk. I když jsem už většinu památek viděl, tak i podruhé to stálo za to. Výlet se moc povedl, všechno se mi líbilo až na to jídlo, ale to je maličkost. Posledně jsme měli lepší jídlo, horší ubytování a teď naopak.

MARTIN GRÁCA, 2.B

Exkurze do Anglie se mi velmi líbila. V Anglii jsem byla poprvé a doufám, že ne naposled:-). Ubytování v rodině jsme měli hezké, o hladu nás nenechali. Jeden den jsme u večeře seděli snad 2 hodiny a povídali si. Rodina byla moc milá a přátelská. Na konci našeho pobytu jsme s holkami dostaly dárek - baťůžek, hudební CD, diář a fixy :-). Jediná věc, která mě malinko mrzí je, že jsme mohli v Londýně vidět ještě víc památek, ale to asi ovlivnil ten kratší pobyt. Exkurzi do Anglie hodnotím kladně a věřím, že se zde ještě jednou vrátím:-).

ŽANETA KOCUROVÁ, 2.B