PROJEKTY Erasmus+ celý článek

"Youth Olympic Games in European Schools"

Dne 18.10.2017 jsme se skupinou žáků z primy navštívili Nový domov v Karviné 6.

Po létě se opět vracíme ke spolupráci se seniory. Oproti loňskému školnímu roku budou babičky a dědečky z domova důchodců navštěvovat již dvě třídy - žáci, kteří se zapojili v minulém roce postoupili do sekundy a připojili se i noví primáni.

Díky vzájemné interakci se můžeme společensky obohatit a to nejenom o životní zkušenosti, ale také o příjemně strávené chvíle, které pohladí nejednu lidskou duši.

We visited Nový domov in Karviná (retirement home) with a group of students. After the summer we restarted our cooperation with seniors. The meetings give us new and extraordinary experience and pleasure.

Mgr. Veronika Čadová

Zpět na seznam aktualit Zpět na seznam aktualit